Zpět do obchodu

Registrace

O nás

Colnago a Atala, dvě slavné italské značky, které spojuje geniální odbornost, kompetence a vášeň pro cyklistiku. Dvě společnosti, které byly hlavními aktéry historie výroby špičkových jízdních kol, jsou jimi nyní a budou i v budoucnu. 
Značka Colnago se stala nejúspěšnější značkou historie díky inovacím v používaných materiálech, konstrukci rámů a úchvatnému design. Atala vyniká inovacemi pro špičkovou cyklistiku hluboké mezinárodní know-how, které je nezbytným prvkem, jak realizovat všechny výzvy cyklistického trhu a požadavky nejnáročnějších cyklistů. 
 
Stále rostoucí trend obliby elektrických jízdních kol přináší nové příležitosti. Tou největší je spolupráce, která kombinuje historii a vysoké hodnoty značek Colnago a Atala s inovativními technologiemi, nezaměnitelným designem, s cílem dosáhnout vedoucí roli i v tomto segmentu. Přijetí těchto trendů umožňuje značce E-Colnago být i nadále vůdcem v exkluzivní a sportovní mobilitě zítřka.
 
Spolupráce Colnago a Atala je synonymem úspěchu s jasně definovanými cíli, kdy výsledkem jsou vysoce kvalitní elektrokola s nezaměnitelným designem a stylem.
Elektrokola Colnago poskytují svým majitelům 100% spolehlivost, příjemnou výjimečnost a pocit hrdosti.
 
Firma MB Trade s.r.o. se od roku 2015 stala výhradním distributorem italských značek Atala, Whistle a Carraro.
Po rozšíření zastoupení o značku elektrokol Colnago byla založena společnost Cycle Trade s.r.o., která se specializuje výhradně na distribuci a prodej těchto značek.
Zpět do obchodu